Güvenli Alışveriş GERİ DÖN


 

Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için www.cooldukkan.com adresli sitemizde, bilgilerin iletilmesinde 128 bit şifreleme için SSL güvenlik sertifikası kullanmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz, yalnızca satın alma aşamalarında kullanmakta; başka hiç bir şekilde kayıt altında tutulmamakta, veri tabanına kayıt edilmemektedir. Bu şekilde üçüncü kişilerin bu verilere erişimi engellenmektedir.

Kişisel verilerle ilgili koşullar ayrıntılı olarak Gizlilik ve Kullanım Koşullarında belirtilmiştir.

Firmamız, gerekli gördüğü durumlarda, özellikle alışveriş sitelerimizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres / telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması amacıyla müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçebilir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.

Müşteri Hizmetlerine, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi kesinlikle yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Firmamız e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.